Administrace

tradiční nedělovečerní report :-) aneb už s tím zase začínám...

6. září 2009 v 21:49 | Multivitamin.cz
Drazí spolužáci....ano, už je tomu tak, je tu zase neděla a já se svým nedělovečerním reportem:-)
Můžeme být rádi, že až na možný testík ze zemepisu ( už sem to sem hodila ) snad zatim žádnýmu učiteli nehráblo a nečekáná nás žádné zkoušení...doufejme. Zato nám toho spousta odpadá :-)
hned zítra si místo češtiny užijeme dvě hodiny s profesorem štastným...bohužel asi v učebně bez piána :-/
V úterý si zase místo profesorky osičkové vychutnáme jednu hodinu s paní Hasmanovou.
Ve středu studentům ze společensko-vědního semináře odpadne poslední hodina.
ve čtvrtek první hodinu opět supl...jako by nám to nemohlo odpadnout, pro změnu profesor Fiala.
Jinak snad nic...
dobrou noc mí drazí :-)

Učebnice na ZSV...aneb kdo ste si to v červnu nezapsal

2. září 2009 v 22:47 | Multivitamin.cz
Radovan ryska : právo pro střední školy
Ekonomie pro střední školy, nakladatelství fortuna
Roman David : Politologie, základy společenských věd

doporučuju...obejděte si čtvrťáky :-)

O co nás Vrba oškube...

2. září 2009 v 22:41 | Multivitamin.cz
100 kulturní akce
200 rada rodičů
50 kopírování
což dělá celkem 350 ,- :-) pro ty kdo neumějí počítat...

Ještě po nás asi bude chtít něco na zámek...kterej tam stejně, jak nás znám, vydrží maximálně měsíc...možná dva, když se budeme snažit a někdo neutralizuje Sapouška:-)

Mojí milí zlatí....

2. září 2009 v 22:32 | Multivitamin.cz
...prázdniny zkončili...možná ste si toho všimli, možná, ale je to tak...už zase jsme sledovali profesora Krejčího, jak předvádí čtyřvazný uhlík, opakovali si pojmy se Zapletalkou a užívali si volné hodiny s naším Velkým Otcem. Ve třídě ubyl David Chramosta, zato z Ameriky přijela Saša Dubinina a k naším zapadním sousedům odcestovala ( nebo spíše odcestuje ) naše drahá Čočinka...
Uderem prvního září opět pomalu ale jstě rozjíždíme trpitele, vždyt kam jinam bychom si házeli potřebné výpisky, hlášky a zveřejnovali skandální informace z bulváru :-)
tak sem lidi zas koukejte chodit a pište, Domina se Sabčou už nějak nestíhaj a já taky dvakrát moc času nemám....
Jinak, kdo ste se ještě neprošel po P1, co nejrychleji to udělejte, jinak vás stihne šok....budto s křiklavě červené u nástěnek, nebo z růžové u vchodu, nebo šmoulově modré v prvním patře, nebo z tý zelený v chodbě...je to skutečně zvláštní...

!!!New New New!!!

11. května 2009 v 14:58 | Domča
Ahojda všem!
Vy, co sem chodíte častěji, jste si zajisté všimli nového layoutu tohoto blogu. Černobílý svět nás už přestal bavit a proto jsem se rozhodla předělat vzhled blogu do podoby, která je nám nejližší. To, že se nám přezdívá BAMBUSOVÉ MĚSTEČKO, je už notoricky známá věc, a protože jsme na to hrdí, určitě nebylo na škodu, ukázat to celému světu pomocí internetu (ha, to se rýmuje xD ).
Navíc se o zelené barvě říká, že uklidňuje a pomáhá při učení.... nooo, jestli je to pravda, tak to se ještě uvidí. :)
Doufáme, že jste s novou tváří našich stránek spokojeni.
VIVA LA BAMBUSA!
Domča :-*

Uspořádání

4. května 2009 v 20:51 | Sabča
Zdravím,
tak jsem trochu překopala rubriku Čeština - a to na dvě rubriky - jednu čistě na učivo a druhou na naše referáty (i když těch teda moc není...)... Každopádně, přeházet ty články bylo docela nadlouho, tak proto to píšu sem, abyste si toho všimli, protože už to znova přehazovat nebudu...xD

Taky mám v hlavě nápad na novej design, tenhle už mi přijde trochu okoukanej, tak kdybyste neměli nic proti...asi by byl úplně jednoduchej, možná úplně bez fotky, která by se přidala až průběhem času - respektive prostě až budeme mít novou třídní fotku.

Takže až budu mít čas a hlavně až se mi bude chtít, vrhnu se na to. Ale víte co? Radši nic neslibuju..:p

Mějte se;)

brekeke :-)

23. března 2009 v 19:26 | Multivitamin.cz
jak ste si jistě všichni povšimli, přibylo spoooouustu EMO článků...nebojte, nezbláznili sme se, jenom začínáme s příprava na EMO Day !!! :-) alebo ímoudaj :-D Konat se bude 1.4 jako loni růžovej a opět se bude jednat o takovou...protestní akci, tentokrát však priti emařům :-) prostě jeden deb v životě emáka :-D učastni se může každej, kdo bude jen trochu chtít, ale dejte si fakt záležet, my sme dneska s Kátou obešli asi miliardu levnejch obchodů a pořád nemáme všechno :-D jo...a ještě vymýšlíme název...něco ve stylu : EMo day, aneb podřežte si žíly s námi, ale ještě nevim :-)

New layout!

23. listopadu 2008 v 16:34 | Domča

Dneska jsem zamakala a udělala nový vzhled stránek.

Změnilo se snad všechno kromě pozadí stránky a stylu a velikosti písma . Začala jsem okrajema stránky, když jsem ale vzor chtěla hodit do oranžový, tak z toho vznikl takovej strašnej "blibajz", tak jsem to hodila do bílýho, pak jsem doladila barvu písma. Složitější bylo vyřešit nějak záhlaví stránky. Tak jsem to ve PhotoFiltre udělala tak, že jsem kromě lidí udělala všechno černobílí a záhlaví bylo na světě.

Doufám, že se vám nový layout líbí . Teď už se můžu jít konečně pověsit... :-D

Doplněno!!!

23. listopadu 2008 v 11:06 | Domča
Když jsem prolejzala, jestli je v bižuli všechno, tak jsme přišla na to, že chybí houby, tak jsem to tam trochu poupravila:
  • článek o významu prvoků jsme hodila normálně k prvokům
  • na místo toho článku jsem dala ty pitomý houby
Taky jsem doplnila v psychologii Základní druhy vnímání a Individuální rozdíly při vnímání a porozování. To vše do článku Obecná chrakteristika vnímání. Zbytek psychárny hodim jako nový článek.
To je všechno.

Letem, světem, internetem (Youtube+Seznam+Trpitelé)

11. října 2008 v 22:42 | Domča
Tak mám pro vás pár novinek ze světa internetu:
  1. Videovelmoc Youtube se již po několik dní může chlubit tím, že jsou její stránky už i v češtině. Jak si jazyk přepnout, najdete zde: http://i197.photobucket.com/albums/aa196/Cordeabang/youtubecestina.jpg
  2. Portál Seznam.cz má jako novinku pro všechny jeho uživatele jazykové kurzy zdarma. Máte na výběr z jazyků: angličtina, němčina, francouzština, španělština a italština. Začít s některým z nich můžete začít ZDE. (Nezapomeňte se přihlásit, jinka vás to dál nepustí).
  3. A teď pozor!!!! Trpitelé se stali oficiálními stránkami naší třídy (2.A). Po nějakém tom čekání jsme se dostali mezi studentské stránky na www.gymostrov.cz

Doplněno!!!

20. září 2008 v 21:18 | Domča
Dneska jsem doplnila zápisky těchhle článků:
Jen aby se to nepřehlídnulo :-)

Aaa...

11. září 2008 v 21:14 | Multivitamin.cz
Omlouvám se, nestíhám, slíbila sem že udělám pár výpisek z předmětů,ale bude to až tak o víkendu...:-)

Ještě ke statistice...

9. září 2008 v 8:37 | Hannie
Tak do tří dnů už snad bude Navrcholu.cz přístupný veřejně.

Heslo na počitadlo

8. září 2008 v 19:27 | Hannie
Tak trochu jsou zmatky s heslem na nové statistiky návštěvnosti. Zatim je heslo na statistiku stejný jako přihlášení na trpitele. Časem to bude přístupný bez hesla.

Tak kolik nás/vás sem chodí...

8. září 2008 v 19:08 | Hannie
Jestli už jste si stačili všimnout, tak jsem na náš blog umístila nové počitadlo návštěvnosti od Navrcholu.cz. Stačí kliknout na ikonku úplně dole na stránce a můžete se juknout na IP adresy "vetřelců", odkazující stránky, prohlížeče, počet zobrazených stránek atd. Statistiky jsou přístupné veřejně, kdyby to někomu z vás nešlo zobrazit bez hesla, tak mi to řekněte a já se juknu na nastavení. ;-)

Nový design:)

4. července 2008 v 1:01 | Sabča
Takhle to dopadá, když je člověk hyperaktivní zhruba kolem půlnoci... udělala jsem new design, do záhlaví švihla naší fotku, ať nás ten blog trochu reprezentuje, nejen Vrbu..(xD) a komplet změnila menu...
Tak snad se bude líbit..:)

!!!Práááázdniny!!!

27. června 2008 v 18:08 | Domča
Dneškem nám skončil školní rok 2007/2008, ve kterém naše třída strávila první společný rok. Stihli
jsme vydeptat velkou část učitelského sboru, vyřknout několik zajímavých a vtipných hlášek, také jsme udělali mnoho dalších lumpáren a předevím jsme se snažili si do hlavy nacpat haldy nových informací ze všech možných předmětů.
Teď nám konečně nastávají všemi očekávané prázdniny, a tak bych všem z naší třídy, školy a prostě všem popřát dlouhé ničím nerušené letní prázdniny.

Zajímavý...metalisti vpřed :-D

20. května 2008 v 20:48 | Domča ( našla ) Terka ( uveřejnila ) :-D

Důležité!!!

13. května 2008 v 15:07
Někteří psychologové doporučují při zatížení mozku jednoduché a přitom propracované techniky na uvolnění vnitřního napětí.
Jako vhodný trénink doporučuji vyřešit níže uvedený úkol.
Zkus přesunout V k o pomocí levého tlačítka myši (tahem)
Vyser se na práci běž na pivo

Tak co, pomáhá to ?!??

stránky o chemii a bižuli...

10. května 2008 v 17:58
Tady na tom blogu jdou docela dobrý poznámky z bižule a chemie....tak se dyštak mrkněte když budete něco potřebovat, bižule je tam docela dobře vysvětlená, to co zrovna ted bereme :-) http://www.nicotna.osoba.cz/
 
 

Reklama

SPAMY MAŽEME...