Bulvár

!!!!Šokující zjištění!!!!

6. září 2009 v 22:02 | James Bond
Chodí k nám do třídy....
... vypadá jako každá jiná studentka našeho gymnázia...
Ale je na ní cosi zvláštního, nemyslíte?
Pokud Vám běhá mráz po zádech , když kolem Vás prochází, nebo máte chuť okamžitě utéct ze strachu z místnosti, musím Vás upozornit, že máte tak napůl pravdu.
Saša je nejen krásná, ale i nebezpečná!
... bát se však nemusíte...


Další mise je chystaná na červenec 2010, kdy půjde neohroženě do boje proti pytlákům madagaskarských šneků.
TEPRVE TEĎ, KDYŽ SE VRÁTILA, SE VŠICHNI MŮŽEME ZNOVU CÍTIT V BEZPEČÍ. VĚDĚT, ŽE POKUD SE NĚKDO BUDE POKOUŠET O NAŠE ZDRAVÍ, DOSTAVÍ SE AGENTKA SAŠA A VŠEM NATRHNE JEJICH PR...KNA!

Sašo, vítej v Bambusovém městečku!!! :)


Váš J.B.

Bulvár se opět hlásí

9. prosince 2008 v 21:17 | Tajný agent 007
ODHALENO!!!
ZDÁLO SE VÁM NĚKDY NÁPADNÉ, ŽE MATĚJE POŘÍZKA VÍDÁME POUZE V TRIČKÁCH POOPŘÍPADĚ MIKINÁCH?!?
NAŠEMU SUPER TAJNÉMU FOTOGRAFOVI SE PODAŘILO ZACHYTIT TYTO USVĚDČUJÍCÍ FOTKY!!!
ANO PŘÁTELÉ, TOTO MATĚJ PŘED NÁMI CELOU DOBU SKRÝVAL!!!

PRAVDA JE TAKOVÁ, ŽE MATĚJ MÁ JIŽ OD SVÝCH 6 LET ZÁLIBU V RŮZNORODÝCH KÉRKÁCH!!!
Jeho nejoblíbenějšími vzory jsou zvířcí motivy, jak si můžete povšimnou například na jeho hrudi, kterou zdobí obrovská ještěrka obecná.
Jak sám přiznal, ta dominantní ještěrka není jediná, ale na jeho těle by se dali nalézt motivy šelem ( především tygrů ) a celkově má na svém těle již desítky kérek...
Zdali jejich počet miní rozšiřovat se našemu magazínu nezminil, ale jménem celé redakce mu držíme palce a vzkjazujeme ,, Matěji, nestyďte se ukázat své kérky!"

Denisa a Machek!!!

11. listopadu 2008 v 15:15 | Komisař Rex

Důležité upozornění!

2. listopadu 2008 v 21:21 | Hercule Poirot

Děsivé odhalení

21. října 2008 v 22:13 | Sherlock Holmes
Jistě netrpělivě očekáváte, co jsem zjistil... Toto děsivé odhalení se týká slečny Dominiky Holečkové a varuji slabší povahy, ať raději nečtou dále.
Podařilo se mi totiž zjistit něco, co před námi Dominika celý rok tajila... To, že neumí mluvit a že vyslovovat náročné hlásky jako č nebo š zvládala jen díky svým rovnátkům, tzv. zámečkům, je již známá věc.
Ale, vážení, to, že Dominika oslepla následkem vážné nemoci prodělané v dětství (syfilis), je jistě i pro vás nečekaná novinka. Zatím nikdo nechápe, jak se dokáže pohybovat, aniž by probourala zeď, ale já to zjistím.
Zatím si prohlédněte tento leták a vyvěste ho, kde můžete. A také hlasujte v anketě, která se zobrazí po kliknutí na celý článek.
Děkuji za pozornost a snažně vás prosím, buďte na slečnu Dominiku hodní a pomáhejte jí ze schodů.

!!!WANTED!!! aneb na někoho to hodit musíme

12. října 2008 v 22:52 | Julie Lescaut
Jako každá protivládní skupina, jako každá politická strany, tak i my jako třída už konečně musíme někoho označit jako viníka toho, že jsme označováni jako nejhloupější třída na celém gymnáziu. Tato osoba všechny hromadně pobízí k tomu, aby se nevěnovali pečlivému studiu!!! Viz články: Krásný druhý říjnový týden a hmm... třetí řijnový týden. Proto vyhlašuji ANKETU- Kdo za to může?! (anketu zobrazíte kliknutí na nadpis článku)

Zde jest její foto!:
 
 

Reklama
SPAMY MAŽEME...